Novo ročište u postupku protiv Ivana Kontića (31) optuženog za pokušaj ubistva, koje je trebalo da se održi danas pred Višim sudom u Novom Sadu, odloženo je zbog bolesti sudije.
Građevinska inspekcija zabranila je korišćenje dela zgrade Skupštine Vojvodine zbog pucanja zidova i drugih oštećenja, dok se ne proceni stanje konstrukcije, saznaje 021.rs.
Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije danas, 3. novembra počinje izgradnju saobraćajnih površina sa pratećom infrastrukturom u delu Ulice kraljevića Marka.
Bušenje najdužeg tunela u Srbiji, koji će biti dug oko 3,5 kilometra, a koji će biti u okviru Fruškogorskog koridora, počelo je pre nekoliko nedelja, a do sada je izbušeno oko petnaest metara.
Nagrada 65. Međunarodnog sajma knjiga u Beogradu za najboljeg izdavača ravnopravno je pripala izdavačkim kućama "Prometej" i "Pravoslavna reč", obe iz Novog Sada.